Eva Meeting, Toplantı Salonu Kiralama EVA Business Meeting | Toplantı Salonu Kiralama, Eğitim Salonu Kiralama, Konferans Salonu Kiralama EVA Business Meeting | Toplantı, Eğitim ve Konferans Salonu Kiralama
iletişim
İstanbul Toplantı, Eğitim ve Konferans Salonu Kiralama İstanbul Toplantı, Eğitim ve Konferans Salonu Kiralama

Hakkımızda

EVA

2020 yılında kurulan Eva Meeting, modern ve özel mimari tasarımıyla unutulmaz eğitim ve atölyeler gerçekleştirmenize destek olmaktadır.

EVA Meeting Toplantı Salonu

EVA Business Meeting

Her ihtiyacınız sizin için düşünüldü

2020 yılında kurulan Eva Meeting Eğitim ve Toplantı Salonları, modern ve özel mimari tasarımıyla unutulmaz eğitim ve atölyeler gerçekleştirmenize destek olmaktadır. Tam donanımlı eğitim salonlarımız ve destek ekibimiz ile tüm gün boyunca eğitim ve toplantılarınızın sorunsuz ve maksimum verim alarak geçmesini sağlamaktayız.

Eğitim ve Toplantı salonlarımız; modern kaliteli mobilyalarla, teknolojik tüm alt yapı imkanıyla ve eğitim oturumları için ideal grup alanlarıyla sizlerin en rahat şekilde zamanını geçirebilmesi için tasarlanmıştır.

EVA Meeting Toplantı Salonu Kiralama
EVA Meeting Toplantı Salonu Kiralama
EVA Meeting Toplantı Salonu Kiralama EVA Meeting Toplantı Salonu Kiralama

Misyonumuz

Kaliteli, rahat ve modern tasarımlı eğitim ve toplantı salonlarımız ile misafirlerimize İstanbul’da merkezi konumda, düşük maliyetle profesyonel alt yapı ile hizmetlerimizi sunarak, rahatça iş ve eğitimlerinize odaklanmanızı hedeflemekteyiz. Bizler misafirlerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, beklentilerinin üstünde sunarak alternatif yeni nesil eğitim ve toplantı alanları sunmaktayız.